Nagrobki Radom

Tylko u nas oferujemy pomniki cmentarne wykonane z piaskowca Jako, że obecnie wszystkie zakłady kamieniarskie do tworzenia pomników oraz nagrobków wykorzystują granit, surowiec taki jak piaskowiec odszedł w niepamięć. Nasze przedsiębiorstwo zgodnie z tradycją pokoleniową ma wielki sentyment oraz używa piaskowca od dawna. Struktura piaskowca jest idealna do wykonania okazałych oraz skomplikowanych rzeźb, dlatego tak często polecamy ten materiał naszym klientom, szczególnie do tworzenia nagrobków na urny.

Mimo tak zaawansowanej technologii, formy z naturalnego kamienia, czyli piaskowca obrabiamy oraz modelujemy ręcznie. Grobowce Tworzymy unikatowe grobowce, które są miejscem spoczynku nie tylko jednej osoby, a nawet całej rodziny. Do produkcji grobowca, najczęściej używamy granitu, który osadzony jest na specjalnie przygotowanym fundamencie. Na wierzchniej części grobowca osadzona jest płyta, którą otwiera się do pochówku. Polecamy nagrobki Radom które można zmówić bezpośrednio w sklepie.

Pomniki z plastiku

Oferujemy oryginalne produkty do impregnacji piaskowca W odróżnieniu od innych pomników cmentarnych, nagrobek wykonany z piaskowca wymaga odpowiedniej impregnacji - przynajmniej raz na pół roku. Imprenacji nagrobka należy dokonać najlepiej na wiosnę, kiedy to temperatury oczuwalne wynoszą minimum 13 stopni, a pogoda jest słoneczna i bezdeszczowa w innym wypadku impregnacja nie przyniesie oczekiwanych skutków.

Aby impregnacja pomnika cmentarnego odbyła się w odpowiedni z instrukcją sposób, należy na dwa dni przed impregnacją dokładnie oczyścić nagrobek z wszelkich zabrudzeń. Następną czynnością pozostaje już nałożenie wybranego impregnatu i naniesienie cienkiej warstwy na powierzchnię pomnika, rozcierając przy tym środek tak, aby nie doprowadzić do powstania jakichkolwiek zacieków. W celu złożenia zamówienia, należy skontaktować się z naszym doradcą osobiście lub telefonicznie. Sprwadź również https://www.centrumerotyki.com.pl/