Nagrobki Katowice

Nagrobki na urny - tylko u nas Tworzymy klasyczne oraz nowoczesne nagrobki na urny. Najczęściej nagrobki na urny wykonywane są w niewielkich wymiarach i sporządzone na podstawie wytycznych prrzedstawionych przez konkretny cmentarz - projektowane wykonywany jest na specjalne życzenie klienta. Nasza firma projektuje oraz wykonuje nagrobki na urny w wszelkich kształtach, nagrobek z jednej strony może wyglądać jak ponadczasowa rzeźba, a zdrugiej strony może to być klasyczna, sama w sobie płyta.

Nie masz czasu na pielęgnacje nagrobka - zostaw to nam Z doświadczenia wiemy, że doprowadzenie do czystości pomnika cmentarnego to czasochłonne oraz wymagające cierpliwości zadanie. Dlatego od lat zajmujemy się renowacją oraz oczyszczaniem struktury nagrobka. Używamy do tego specjalistycznych środków czyszczących, a zarazem pielęgnujący, gdyż zwykłe środki chemiczne mogłyby uszkodzić bądź naruszyć czy odbarwić tworzywo z którego wykonany został nagrobek. Najtańsze nagrobki katowice tylko w sklepie internetowym obudowygrobu.pl.

Oryginalne nagrobki na urny, w rozsądnych cenach

Należy być świadomym, że prochów zmarłych nie można tak poprostu zakopać czy rozsypać. Zgodnie z naszym prawem, prochy zmarłych mogą być pochowane jedynie na cmentarzu, inne miejsce pochówku jest przestępstwem i grozi poniesieniem przysługującej do paragrafu kary. W większych i bardziej natężonych miastach, pochówku prochów zmarłych można dokonać za pośrednictwe specjalnie przygotowanych ścian, upamiętniających najbliższe nam osoby.

Dla wymagających klientów oferujemy pomniki cmentarne z witrażem, które w niedalekiej przyszłości będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Klient może dokonać wyboru odpowiedniego szablonu witrażyka przy pomocy naszych realizacji bądź możemy wykonać usługę według pomysłu przedstawionego przez klienta. Polecamy również www.dan-group.pl