Sklep internetowy

A może masz swoją wizję projektu nagrobka bądź pomnika? — wesprzemy Cię w jego realizacji Pierwszym etapem realizacji zlecenia jest przygotowanie projektu graficznego przy pomocy specjalistycznego programu komputerowego. Po ostatecznym zatwierdzeniu przez klienta projektu możemy przystąpić do wyboru materiału z którego powstanie nagrobek. Z doświadczenia wiemy, że najlepszym i najbardziej wytrzymałym na wszelkie czynniki atmosferyczne i mechaniczne materiałem, jest granit — klient ma możliwość wyboru materiału według swojego uznania.

Nasze przedsiębiorstwo nie boi się żadnego zadania, dlatego realizujemy projekty skomplikowane, unikatowe oraz niestandardowe — najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów. Dodatkowo przedsiębiorstwo, które stworzyliśmy trudni się wypisem liter, malowaniem liter, pozłacaniem liter, wypisem na materiale szklanym, polerowaniem tablic, kuciem rzeźb czy też pracami renowacyjnymi konstrukcji zbudowanych z wszelkich kamieni naturalnych oraz granitu.

Czyszczenie pomników

Świadczymy usługi czyszczenia oraz konserwacji pomników i nagrobków cmentarnych, dlatego jeśli nie masz czasu lub po prostu się na tym nie znasz — zadzwoń do nas i umów się na konkretną usługę Czyszczenie pomników spędza sen z powiek wielu osobom, ta prosta z pozoru czynność może uprzykrzyć dzień nawet najbardziej cierpliwym jednostkom. Do usuwania brudu należy się odpowiednio przygotować i zaopatrzyć w specjalnie przeznaczone do tego środki czystości, gdyż zwykłe produkty mogą tylko zaszkodzić. W żadnym wypadku nie należy używać do usuwania brudu nawet najgrubszego szczotek bądź mioteł, gdyż może to jeszcze bardziej zaszkodzić.

My wykorzystujemy specjalne myjki ciśnieniowe oraz środki czystości od zaufanych dostawców, którzy oferują wysoką jakość produktów, dzięki czemu mamy pewność, że żaden środek nie zaszkodzi strukturze pomnika oraz nie powstaną żadne rysy, uszkodzenia czy odbarwienia koloru. Na Państwa specjalne życzenie wykonujemy prace takie jak: podniesienie pomnika, wyrównanie pomnika, układanie podestów z granitu, układanie kostki według pomysłu klienta, montaż ławki ze specjalnym schowkiem na kłódkę. Polecamy również sklep internetowy sex shop centrumerotyki.